آخرین اخبار

ترویج فرهنگ زیست محیطی و پرهیز از افراط و تفریط، لازمه حفاظت از محیط زیست است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در دیدار مدیریت کل حفاظت محیط زیست استان با ایشان بر لزوم ترویج فرهنگ محیط زیست در جامعه و پرهیز از افراط و تفریط در این زمینه تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست اصفهان«پارما» آیت الله سید یوسف طبا طبایی نژاد در دیدار دکتر ایرج حشمتی سرپرست حفاظت محیط زیست استان و همراهان با ایشان ضمن تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ زیست محیطی در جامعه خواستار پرهیز از افراط و تفریط  در شیوه حفاظت از محیط زیست شد.

وی گفت: تولید واحدهای صنعتی و معدنی حتی الامکان بایستی بدون آلودگی محیط زیست باشد لیکن تحقق این مطلوب، نیازمند اعمال قانون و در برخی مواقع و در بسیاری از جاها نیازمند ایجاد فرصت برای بهبود وضعیت آنها خواهد بود.

امام جمعه اصفهان در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش محیط زیست استان در کاهش آلودگی های زیست محیطی  و فعالیت های مدیران پیشین حفاظت محیط زیست استان اصفهان انتصاب دکتر حشمتی به این سمت را تبریک گفت و از درگاه خداوند توفیق روز افزون وی را مسئلت نمود.

در آغاز این دیدار دکتر حشمتی ضمن تشریح سیاست های مدیریت زیست محیطی استان، راهبرد ایجاد حس مسئولیت اجتماعی نسبت به محیط زیست در جامعه را به عنوان روش اجرایی موثر در برون رفت از معضلات زیست محیطی استان تبیین نمود و از استقبال  برخی از دستگاه ها برای مشارکت در تحقق حس مسئولیت اجتماعی گزارش داد.
كلمات كليدی : فرهنگ زیست محیطی , محیط زیست , نماینده ولی فقیه
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
سال 1398  سال رونق تولید